INFO

Allpool on toodud mõned kõige sagedamini esitatavad küsimused ja meie vastused.

Kui sa ei leia nende seas enda küsimust, saada meile e-kiri

 

Mis on teatox?
Tea + detox = Teatox
Teatox on kombineeritud tee ravimtaimedest, mis puhastab keha koed soovimatutest kemikaalidest ja toksiinidest ning luues sobiva keskkonna keha paranemisel. Füüsilise kõrvalmõjuna kiireneb ainevahetus ja kehakaalu langus, mis on sobilik inimestele, kel mureks ülekaalulisus ja suur toiduisu.

Kui sagedasti ma võin kasutada Nudeytea detox teed?
Sa võid kasutada meie teed vahetpidamata kuni 56 päeva jooksul, seega kaks 28-päevast teepakki saab kasutada üksteise järel. Seejärel me soovitame sul pidada kahenädalast pausi, et võimaldada kehal tagasi tulla oma loomulikku seisu. Peale kahenädalast pausi, soovi korral, võid taas hakata kasutama meie teesid. 56 päeva möödudes on tõenäoline, et su keha tunneb end taaselustatuna ja seega on aeg üle minna meie 14-päevast detox paki aegajalt kasutamisele lisaenergia saamiseks. Võid eelistada meie Wellness või Active teed, mida saab nautida  igapäevaselt nii kaua kui soovid sarnaselt tavalisele vitamiinidega rikastatud teele.

Kas ma treenin ja toitun korrektselt Nudey tee kuuri ajal?
Jah – kui tahad endas midagi muuta, nii seest kui väljaspoolt. Oluline on treenida 3-4 korda nädalas ning õigesti toituda. Ara unusta, ainult sina saad midagi muuta.
Selleks, et teed toimiksid on väga oluline, et sa liigud regulaarselt ja jälgid kindla kalorisisaldusega toitumiskava. Pea meeles, meie teed on abivahend kaalulanguse hõlbustamiseks ning ei asenda tervislikku toitumis- ja treeningrežiimi.

Kuidas aitab teatox alandada kaalu?
Tänapäeva elus on peaaegu võimatu vältida kokkupuudet toksiliste ainetega, mis tulevad toidust, veest ja õhust. Teatox on hea abimees eemaldades kahjulikke toksiine verest ja kudedest, mis võimaldab kehal toimida loomulikus olekus kõrvaldades ained, mida ei ole vaja. Kasutades detox teed, aitab see normaliseerida ainevahetust ja vähendada rasva taset organismis. Tee puhastab pidevalt keha, hoides rasvapõletuse taseme kõrge. Pärast detox tee kuuri suureneb ka energia tase ja heaolu tunne, mis soodustab veelgi suuremat aktiivsust.

Mida ma peaksin jooma detox’i kuuri ajal?
Soovitame juua 2-3 liitrit vett päevas ning vältida jooke nagu tavaline tee, kohv ja alkohol, kuna need neutraliseerivad detox’i mõju!

Kas kõik teie teed on püramiidi-kujulistes teekotikestes?
Jah. Ei ole vaja kasutada teesõela ning ükski teetera ei jää su hammaste vahele!

Kas ma saan lisada magusaineid teele?
Sa võid lisada mett või sidrunit, sest nad ei muuda tee üldist mõju.

Kas detox teed on mõeldud ainult naistele?
Ei, me oleme loonud ka spetsiaalselt meestele HeTox puhastava tee. Meestele mõeldud tee on tugevama maitsega, sest sisaldab veidi tšillit. Toimeainelt aitab teatox tugevdada tervist, samal ajal soodustades seedimist ning aidates kaalu langetada.
Samuti on ka kõik ülejäänud NudeyTea teed meestele sobilikud.

Kas Nudey Detox teed on ohutud?
Jah, meie tooted on valmistatud puhaste naturaalsete koostisainetega. Ainus kõrvaltoime, mis võib avalduda meie õhtust detox teed juues, on kõhulahtistav effekt, mida põhjustavad sennalehed. Sinna hulka võivad kuuluda krambid ja sagenenud WC külastamine kuid mitte oksendamine, uimasus või väga tugevad krambid – kui mõni neist kõrvaltoimetest peaks tekkima (olenevalt nende intensiivsusest) vähenda Bedtime detox tee intensiivsust leotades teepakki vees vähem aega kui tavaliselt (umbes 30 sekundit) või lakka kasutamast teed ja pea nõu oma perearstiga. Viimati loetletud kõrvaltoimed ei ole tavaline reaktsioon teele ja võib viidata allergiale mõne koostisosa kohta.
Päevased teed üldjuhul ei põhjusta kõrvaltoimeid, kuid inimesed reageerivad erinevalt eri koostisosade suhtes, seepärast me soovitame sul enne tellimist tutvuda tootelehekülgedel loetletud koostisainetega.

Me ei soovita meie detox teesid alla 12-aastastele lastele, naistele, kes kasutavad rasestumisvastaseid preparaate, rasedatele naistele või imetavatele emadele. Pea alati nõu oma perearstiga, kui tunned muret.

Kas teatox mõjutab rasestumisvastaste preparaatide toimet?
Jah, on võimalik, et detox tee kasutamine võib vähendada rasestumisvastaste vahendite mõju. Eriti ettevaatlik peaks olema õhtuse detox tee (bedtime detox) kasutamisel, sest see võib tekitada kõhulahtisust. Isiklike soovituste saamiseks ning küsimuste korral pea kindlasti nõu oma perearstiga.

Kas teie teed on gluteenivabad?
Jah, kõik meie teed on gluteenivabad.